O mnie

Trochę historii

Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już na studiach prawniczych, gdzie odbywałam praktyki w organach wymiaru sprawiedliwości oraz jednostkach samorządu terytorialnego.

Studia prawnicze ukończyłam w Wyższej Szkole Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu w 2015 r. z wynikiem bardzo dobrym.

Władam biegle językiem angielskim, w tym językiem angielskim prawniczym. Po odbyciu aplikacji radcowskiej złożyłam egzamin radcowski i zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu.

 

Kwalifikacje

W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zdobyłam doświadczenie świadcząc obsługę prawną na rzecz jednostek samorządu terytorialnego, spółek prawa handlowego, oraz na rzecz klientów indywidualnych – w tym klientów zagranicznych. Uzyskałam doświadczenie w reprezentacji osób fizycznych w sporach sądowych i pozasądowych, w postępowaniu mediacyjnym, opiniowaniu i tworzeniu umów, obsłudze prawnej przedsiębiorców. W swojej praktyce zdobyłam także doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej w sprawach karnych i w sprawach o wykroczenia – zarówno w charakterze obrońcy, jak i pełnomocnika.

Prywatnie jestem mamą Aleksandra, miłośniczką literatury polskiej, pasjonatką jazdy konnej.